Mowy publiczne to praca, z którą każdy miał przyjemność wykonać minimum raz w życiu. Z wystąpieniami przed kolegami spotykamy się już w uczelniach, gdzie wykładowcy podnoszą próby wdrożyć uczniów do dojrzałego życia. Pomimo tego, to, czego nauczymy się za młodości nie skutkuje.


Stres przed wystąpieniami publicznymi niekiedy motywuje, aczkolwiek częściej utrudnia bywa także, że wyklucza wystąpienie. Nowicjuszy ujmuje nie raz, nie dwa tak duży stres, iż mimo nawet doskonałego przygotowania nie potrafią wyjść przed publiczność i zacząć wystąpienie.

W wielu zawodach współcześnie dominują wystąpienia publiczne. Szkolenie z wystąpień publicznych zademonstruje ci, jak ujarzmić niepokój. Trema przed wystąpieniem prowokuje szybki oddech, niejednoznaczną wypowiedź, mylenie kolejności artykułów itd. Trema nierzadko odzwierciedla się poprzez bolączki somatyczne – ciarki lub drgawki itp.

Dostępne są jakkolwiek sposoby, które wdrażają sprawności opanowania lęku. Nasze nauki pozwolą stricte każdemu przerodzić się w doskonałego oratora. Kwalifikacja występowania przed publiką będzie korzystna dla wszystkich – niezależnie od tego w w jakiej pracy. Czy jesteś menadżerem, edukatorem, grafikiem komputerowym, czy przedstawicielem handlowym.

Zapraszamy na uruchamiane przez grupę-kreatywną szkolenia otwarte – na których zobaczysz, w jaki sposób przed każdym wystąpieniem opanować tremę przed mową.